Archiv

V červnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.6.2019Češi U14 tahali proti Slovensku od začátku za kratší konecCZE - SVK 2:5, 1.kolo | | Adam Joska
LITOMYŠL – Český národní tým do čtrnácti let v prvním klání dvojzápasu se Slovenskem brzo inkasoval a nedařilo se mu dotáhnout na dostřel. Dvěma góly alespoň korigovali výsledek utkání, ten pro ně skončil nepříznivě 2:5, ale ještě mají šanci na odplatu.
30.6.2019Česko U15 si poradilo s Brity i podruhé a končí pátéCZ5 - GBA 5:0, 1.kolo | | Gerard Filip
Český tým od začátku až do konce bojoval a díky tomu bere páté místo na turnaji. První třetina branku nepřinesla, ovšem ve druhé se s nimi doslova roztrhl pytel. Druhá část přinesla čtyři branky do sítě Britů z toho dvě vstřelil kapitán David Nistor. Ve třetí třetině se už pouze dohrávalo, i přesto dokázal český tým udeřit popáté. Utkání také doprovázelo mnoho faulů.
30.6.2019Češky U16 porazily Velkou Británii, ta bere bronzGBA - CZ6 1:6, 1.kolo | | Adam Joska
České reprezentantky do šestnácti let nastoupily na závěr sezony do jednoho utkání Světového poháru hráček do osmnácti let. Utkaly se s Velkou Británií, nad tou od úvodních minut vedly a nakonec zvítězily pětibrankovým rozdílem 6:1. Britky i přes porážku v posledním zápase získaly bronzové medaile.
30.6.2019Měli jsme tu skvělou partu a turnaj si užili, říká kapitán patnáctky David NistorCZ5 - GBA 5:0, 1.kolo | | Gerard Filip
Český tým do patnácti let bere pátou příčku. V zápase byli Češi lepší a bojovali až do konce, právě to jim pomohlo k vítězství 5:0. Tomu pomohl velkou měrou střelec dvou gólu a kapitán David Nistor.
30.6.2019Česká šestnáctka vydřela proti Slovákům výhru a je bronzová!SVK - CZ6 2:4, 1.kolo | | Matěj Vybíral
Ve skupině Slováci zvítězili 3:1 a v souboji o bronz narazili na Česko U16 znovu. Tentokrát se ovšem radoval domácí tým. Češi si vypracovali dvoubrankový náskok, Slovensko sice dokázalo po tlaku snížit, ale vyrovnání se už nedočkalo. Bronzové medaile tak získává český tým.
30.6.2019Češi U14 i v odvetném utkání inkasovali od Slováků pět branekCZE - SVK 1:5, 2.kolo | | Adam Joska
Čeští reprezentanti do čtrnácti let nevyužili odvetné utkání se Slovenskem k napravení dopolední porážky. Také ve druhém duelu museli vpodstatě od začátku dotahovat, povedlo se jim srovnat na 1:1, poté už ale opět nestačili a znovu inkasovali pět branek.
30.6.2019Po včerejší bídě krásný pocit, raduje se bronzový gólman Křemenák SVK - CZ6 2:4, 1.kolo | | Matěj Vybíral
Česká šestnáctka dokázala oplatit Slovákům porážku 1:3 ze základní skupiny a bere bronzové medaile. Na vítězství 4:2 měl velký podíl brankář Antonín Křemeňák, který si připsal 35 zákroků a v rámci oslav si dokonce zatančil s trenérem Jiřím Christem.
30.6.2019Češky slaví po dramatické bitvě se Slovenskem zlatý triumfCZE - SVK 1:0, 2.kolo | | Adam Joska
Junior World Cup v kategorii juniorek ozdobil na závěr dramatický souboj o zlato, ten rozhodla jediná trefa. Ve 34. minutě se o ni postarala kapitánka Kristýna Kaltounková, jež se také stala nejproduktivnější hráčkou turnaje.
30.6.2019Kanada West bez jediné porážky ovládla Světový pohárCAW - CAE 8:6, 1.kolo | | Gerard Filip
Finální zápas přinesl gólovou přestřelku, kterou vyhráli hráči z Westu. Utkání rozhodla druhá třetina, tam se Kanada West dostala do dvoubrankového vedení a East už na to nestačil odpovědět. Kanada West naprosto ovládla Světový pohár, jelikož ani jednou neprohrála.
30.6.2019Úžasný zápas! Hráli jsme jako rodina, raduje se nejlepší hráč turnaje Dawson PasternakCAW - CAE 8:6, 1.kolo | | Matěj Vybíral
Čtrnáct gólů, mnoho dalších šancí, skvělé akce i zákroky, napínavý závěr. Finálový zápas Světového poháru měl naprosto vše. Kanada West nakonec přestřílela v derby Kanadu East 8:6 a oslavila vítězství v turnaji. Útočník Dawson Pasternak, jenž byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem a nejlepším střelcem turnaje, pomohl Westu jedním gólem a dvěma asistencemi a mohl slavit se spoluhráči zisk trofeje.
29.6.2019Česká patnáctka slaví první výhru, přehrála bojovné BrityCZ5 - GBA 5:1, 11.kolo | | Johan Čáp
Velká Británie nenastupovala do duelu s českým výběrem do 15 let jako úplný outsider. Což Ostrované potvrdili svým náporem v úvodu první třetiny, nicméně domácí výběr postupně přebral iniciativu. I díky proměněným přesilovkám nakonec uzmul vedení a zbytek utkání již kontroloval. Británii nakonec svěřenci kouče Michala Edla dovolili jen jediný zásah a získali první vítězství na turnaji.
29.6.2019První výhra v reprezentaci korunována dvěma body. Ondřej Mendel z výběru U15 zazářil proti BritániiCZ5 - GBA 5:1, 11.kolo | | Matěj Vybíral
Svůj čtvrtý zápas na Světovém poháru česká reprezentace do patnácti let proti o rok starším soupeřům zvládla. Po třech porážkách si připsala výhru. Češi přestříleli Velkou Británii 5:1, na vítězství se podílel gólem a asistencí útočník Ondřej Mendel: „Opravdu skvělý pocit! Pro mě je to první výhra v reprezentaci vůbec.“
29.6.2019Kanadské derby: Taktickou bitvu s Eastem ovládl výběr WestuCAE - CAW 2:3, 12.kolo | | Johan Čáp
Střetnutí dvou týmů hokejbalové mocnosti z zámoří přineslo parádní sportovní bitvu. Kanadské týmy East a West se ve vzájemném poměří sil rozhodně nešetřily, nebyla nouze o dvojnásobné obraty, přetahovanou o každý míček. Ve 34. minutě ještě vedl dokonce East, nicméně vše se změnilo během pár minut ke konci třetí třetiny, kdy po brance Pasternaka a Rouletta rázem byl odskočený o gól West. Výběr kouče Paula Kastese si nakonec pro tři body dokráčel i přes vypjatou taktickou přetahovanou, ve skupině kategorie U16 tak skončí již jistojistě první.
29.6.2019Lucie Rejlová přivezla trofej z mistrovství světa do České Třebové. Světový pohár si pochvaluje | Matěj Vybíral
Přesně před týdnem vybojovaly české hráčky na mistrovství světa v Košicích bronz. Nyní přivezla pohár i medaili jedna z reprezentantek Lucie Rejlová na Světový pohár do České Třebové.
29.6.2019Slovenský tým potvrdil roli favorita a hladce porazil BritániiGBA - SVK 0:11, 13.kolo | | Gerard Filip
Slovenský tým potvrdil roli favorita a od začátku diktoval hru. Úvod utkání byl poměrně klidný, ale nařízené trestné střílení nastartovalo slovenský brankostroj. Slovenský tým náběh proměnil a za čtyři minuty bylo skóre 4:0. Druhá třetina měla stejný průběh. Britové inkasovali dalších pět gólů a bylo rozhodnuto. Andrej Siakeľ dokázal v utkání vstřelit hattrick, k tomu si ještě připsal dvě asistence. Na druhé straně zářil brankář Dominic Rae.
29.6.2019Češky zůstávají stoprocentní, výhru nad Slovenskem vydřely až v samotném závěruCZE - SVK 3:2, 6.kolo | | Gerard Filip
Druhé utkání mezi Češkami a Slovenkami bylo velmi vyrovnané. V první třetině diváci, kteří vytvořili velmi dobrou atmosféru, viděli hned čtyři branky, poté se ale hra značně uklidnila. Druhá třetina skončila bez branek, bojovnost na obou stranách však byla neuvěřitelná. Finální branku na 3:2 zajistila až v poslední minutě Patricie Škorpíková.
29.6.2019Díky výhře budeme mít na hokejkách větší klid, věří před finále Seroiszková CZE - SVK 3:2, 6.kolo | | Matěj Vybíral
Na turnaji se Klára Seroiszková trefila už potřetí, i díky její trefě český tým podruhé porazil Slovenky. Tentokrát bylo k vidění mnohem větší drama a domácí hokejbalistky rozhodly až ve 44. minutě.
29.6.2019Češi se drželi s favoritem jen první třetinu, Kanada West jim nastřílela jedenáct branekCAW - CZ6 11:4, 14.kolo | | Matěj Vybíral
Herně to nebylo z českého pohledu tak špatné, po výsledkové stránce ale lze hovořit o debaklu. Po první třetině Češi ztráceli jediný gól, ale soupeř udeřil třikrát během minuty a bylo rozhodnuto. Kanada West nakonec zvítězila vysoko 11:4. Za Čechy se dvakrát trefil Tomáš Lhota.
29.6.2019Dostali jsme lekci, ví dvougólový střelec Lhota po přídělu od Kanady WestCAW - CZ6 11:4, 14.kolo | | Matěj Vybíral
Poslední zápas ve skupině se české šestnáctce výsledkově nepovedl. Silné Kanadě West sice nastřílela čtyři góly a připsala si čtyřiatřicet střel, v defenzivě ale dělala veliké chyby a inkasovala jedenáct branek. Utkání zhodnotil střelec prvních dvou gólů českého týmu Tomáš Lhota.
29.6.2019Český výběr U15 bojoval až do konce, ovšem na Kanadu East nestačilCZ5 - CAE 2:9, 15.kolo | | Gerard Filip
První a druhá třetina byla velmi povedená ze strany mladého výběru. Kanada si lámala zuby hlavně na výborném Janu Kuryviálovi, který předvedl nespočet parádních zákroků. Utkání nakonec rozhodlo časté vyloučení Čechů a šest gólů Kanady ve třetí třetině.