Více Zavřít
Zápas

Slováci smetli Brity a zahajují skupinu A drtivým vítězstvím

28. 6. 2018 | David Sokol
V prvním utkání přerovské skupiny A turnaje hráčů do 16 let se potkaly výběry Slovenska a Velké Británie. Slováci na soupeře z Britských ostrovů vlétli od samého začátku, skóre utkání otevřeli už po dvou minutách. Během první třetiny si díky skvělé ofenzívě vypracovali pohodlný čtyřgólový náskok. Ve své útočné hře pokračovali i v dalších minutách utkání a i přes drobné potyčky deklasovali Brity 14:0.

Ohlasy

Trenér Slovenska: První zápas na turnaji, nebylo to jednoduché. Nepovedl se nám začátek, cele družstvo se toho trochu leklo, když Británie zaútočila. Jsme rádi, že jsme to zlomili a dali góly. Byl to pohodový zápas, ale nebylo to úplně nejlehčí. Jsem také rád, že jsme si vyzkoušeli jiné složení útoků a mužstvo se sehrává.

Trenérka Velké Británie: Byl to tvrdý zápas, ale to jsme očekávali. Myslím si, že kluci nemohli předvést nic lepšího, než předvedli, takže jsme na ně dnes opravdu hrdí.