Menu Zavřít
Více Zavřít
Zápas

Kanadské derby: Taktickou bitvu s Eastem ovládl výběr Westu

29. 6. 2019 | Johan Čáp
Střetnutí dvou týmů hokejbalové mocnosti z zámoří přineslo parádní sportovní bitvu. Kanadské týmy East a West se ve vzájemném poměří sil rozhodně nešetřily, nebyla nouze o dvojnásobné obraty, přetahovanou o každý míček. Ve 34. minutě ještě vedl dokonce East, nicméně vše se změnilo během pár minut ke konci třetí třetiny, kdy po brance Pasternaka a Rouletta rázem byl odskočený o gól West. Výběr kouče Paula Kastese si nakonec pro tři body dokráčel i přes vypjatou taktickou přetahovanou, ve skupině kategorie U16 tak skončí již jistojistě první.
 

Ohlasy

Shaun Gannon (trenér Kanady East): Byl to skutečně vyrovnaný zápas, oba celky mají skvělé týmy. Jim se lépe dařilo v zakončení a díky tomu otočili zápas. Zítra ve finále to bude ještě lepší utkání! Možná dojde až do prodloužení.

Paul Kastes (trenér Kanady West): Před utkáním jsme byli považovaní za outsidery, ovšem tým předvedl parádní výkon a já jsem na ně pyšný. Stále věřím že dokážeme víc, proto se musíme připravit na večerní a hlavně nedělní zápas.